Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:
Title Image

İnsan Kaynakları Politikamız

ANTALYA EKMEK olarak, sürekli gelişmek amacımız doğrultusunda işletmeye değer katan, etkinlik ve verimliliği sağlayan en önemli unsurun insan kaynağı olduğu bilinciyle; tüm çalışanlarımızın etik değerlere bağlı, konusuna hakim, kendisi ve çevresi ile barışık, güler yüzlü, hizmet ve müşteri odaklı düşünebilen kişiler olmasını istemekteyiz
Çalışanlarımızın sadece zamanını, fizik gücünü veya uzmanlığını değerlendirmek niyetiyle hareket etmeyip; onların aidiyet duygusunu, dürüstlüğünü, işe düşkünlüğünü, düşüncesini, samimiyetini ve özverisini kazanabilmeyi hedefleriz.
Amacımız tüm ANTALYA EKMEK çalışanlarının, bu şirketin bir parçası olmanın ayrıcalık olduğunun bilincini taşımasını sağlamak, şirketimizi hedeflerine ulaştıracak katkılarını takdir etmek ve katılımlarının sürekliliğini sağlamaktır.
İşe alım sürecindeki ana prensibimiz; kurum kültürünün ve görevin gerektirdiği yetkinliklere sahip, ANTALYA EKMEK değerlerini benimseyip yaşatacak, gelişmeye açık, dinamik, takım çalışmasını seven, şirketimizi geleceğe taşıyacak adayları bünyemize katmaktır.
Personel seçimi, en alt kademedeki çalışanlardan, en üst kademedeki yöneticilere kadar, İnsan Kaynakları Departmanı ile ilgili bölümlerin işbirliği içerisinde gerçekleştirilir.
İşe alma ve uygun pozisyona yerleştirmede eğitim, deneyim, kişisel özellikler, lisan bilgisi gibi ANTALYA EKMEK standartları ve görevin gerektirdiği yetkinlikler esas alınır.
Yeni eleman ihtiyaçları, mümkün olduğunca, iç kaynaklardan giderilmeye çalışılır.
İş İlanları insan kaynakları web siteleri veya gazetelerde yayınlanmakta ayrıca web sitemizin başvuru formu bölümünden başvuru yapılabilmektedir. Gerekli niteliklere sahip tüm başvurular yine aynı kanalla cevaplandırılır.
Başvuru formu üzerinden uygun değerlendirilen adaylar İnsan Kaynakları Departmanı tarafından görüşmeye çağırılır.
İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yapılan görüşmeler olumlu sonuçlanırsa pozisyonun gerektirdiği yöneticilerle nihai görüşme yapılır.
Tüm mülakatlar ANTALYA EKMEK kurumsal kimliği çerçevesinde pozisyona uygun tekniklerle ve belli sistematik takip edilerek yapılır.