Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:
Title Image

Şirketimiz

Kalitede 43.Yıl

ŞİRKETİMİZ

Antalya’da 1974 yılında ticari faaliyetine başlayan ve 1985 yılında Antalya Ekmek Unlu Mamüller Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında bir aile şirketi olarak kurulan Antalya Ekmek; ürün çeşidini tek tip ekmekten başlatmıştır. 1992 yılında Antalya’da ilk tünel sistemli fırını hizmete sokan Antalya Ekmek, 1997 yılında 3. fabrikasını çift tünel sistemi ile hayata geçirmiştir.

Antalya Ekmek, teknoloji ile donatılmış, yüksek hijyen ölçütlerindeki endüstriyel ekmek üreten fabrikasında lezzet ve kaliteden ödün vermeden çalışmayı prensip edinmiş ve kalite politikasında müşterinin ve personelin memnuniyetini ön planda tutarak; doğru zamanda, doğru yere, doğru mamül vermek ilkesini benimsemiştir. Kaliteyi korumak için de başta, istihdam edilen eğitimli ve bilinçli personelimiz olmak üzere, gıda mühendislerimiz ile teknolojiyi ve en iyi ham maddeyi en hijyenik ortamda kullanmayı hedeflemiştir. Firmamız kaliteyi, sürekli hale getirmek için yapılan çalışmalar sonucuda ISO 22000 Kalite Sistem Belgesi’ni almıştır. Kaliteli ürünleri ile müşteri memnuniyetini sağlayan ve üstün rekabet gücü ile müşteri isteklerini doğru tespit edip sektörde öncü olmuştur.

Kaliteyi yaşam tarzı olarak benimseyen Antalya Ekmek’te daha yüksek standartlara ulaşmak ve sürekli gelişmek hedeflenmektedir. Bu doğrultuda kısa vadeli hedefimiz pazarımızı oluşturan kendi bölgemizde ve diğer bölgelerde ekmek ve unlu mamüller sektöründe rekabet etmek, uzun vadeli olarak ise pazarda tutunmak ve pazara yön vermektir. İç piyasada pek çok ulusal ve yerel marketin yanı sıra, çeşitli devlet kurum ve kuruluşları, askeri tesisler ve oteller ile başta Antalya (Kundu, Serik, Belek, Manavgat, Alanya, Beldibi, Kemer, Çamyuva, Tekirova, Finike, Kumluca, Kaş) olmak üzere, Fethiye, Marmaris, Burdur, Isparta, Eskişehir, Kütayha ve Bilecik’te yaklaşık 1200 noktaya satış yapılmaktadır.

 

f
f
f
f